Učiteľ a problém

Autor: Ľudovít Sebelédi | 7.10.2011 o 15:54 | (upravené 7.10.2011 o 16:22) Karma článku: 23,41 | Prečítané:  4958x

Vážený pán minister, dovoľte, aby som Vás ešte raz oslovil. Som učiteľ, taký z dediny, ako som už písal a svoje povolanie - poslanie, mám rád. A mám problém. Veľký.

Doteraz som sa poctivo pripravoval na hodiny. Viete, tak po novom - niečo z internetu (obrázky, videjká, nejaké novinky...), pripravoval som si vlastné interaktívne úlohy (nájdete ich na učiteľskom portáli, kde ich využíva  aj mnoho mojich kolegov). Skvelá vec! Bavilo ma.

A teraz k problému. Odišiel mi počítač. Bol už dosť starý a naozaj nemám na nový. Mal by som, ale uprednostnil som synove štúdium na vysokej škole (mimochodom tiež študuje za učiteľa) a musel som aj zaplatiť  také bežné potreby domácnosti, viete - plyn, elektrina, internet, mobil, benzín do auta a nejakú tú stravu...

Chcel by som Vás veľmi pekne poprosiť, pán minister, či by ste mi jeden počítač neposlali. Stačil by mi  aj taký obyčajný, nič extra, len aby sa na ňom dalo.

Zatiaľ mi nič iné nezostáva, len učiť po starom. Podľa mňa je to škoda.

Vážený pán minister, budem čakať, lebo viem, napríklad aj z programového vyhlásenia vlády, že Vám na vzdelaní detí mimoriadne záleží. Tak ako mne.

P.S. Moju adresu určite poznáte. Učiteľ, Slovensko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Filkova nástupkyňa: My politikom hovoríme, čo by mali robiť. Oni rozhodujú

Hlávková má pozitívny efekt pre mňa ako človeka, ktorý chce lákať do verejnej správy, hovorí šéfka Inštitútu pre finančnú politiku LUCIA ŠRÁMKOVÁ.

KULTÚRA

Michal Havran: Keby som mal dnes osemnásť, bol by som zúrivým ateistom

Zo žartu sa nazýva salónnym teológom.


Už ste čítali?